Met de lente voor de deur lanceert HEMA een nieuwe limited edition lijn met neon nagellakjes. Leuk om te gebruiken in een nail-art, als een full manicure of als een accentnagel. Ik spotte de nieuwe lakken bij de HEMA en nam er 2 mee!De neon lijn is verkrijgbaar in zes kleuren: geel, oranje, fuchsia, groen, roze en paars. Naast de gekleurde lakken zijn er ook een aparte base- en topcoat verkrijgbaar. Alle lakken bevatten 11ML. De basecoat (€2) zorgt voor een goede basis waardoor de kleurlak hierna een intense kleur effect geeft. Door de speciale topcoat (€2) over de kleur heen aan te brengen, krijgen jouw nagels een extra glans. Ik kocht onder andere de base- en topcoat en nam de kleuren roze en fuchsia mee.


Lak je nagels eerst met de basecoat van neon nailpolish om de perfecte basis te creëren. Dit is ook wel echt aan te raden, de nagellak is namelijk nogal gelly qua structuur en pakt beter op de witte ondergrond. Vervolgens lak je in twee laagjes je nagels met jouw favoriete kleur en als laatste lak je je nagels met de neon topcoat voor bescherming en glans. Zonder topcoat heb je een beetje mat effect, ook tof overigens. De kleuren verschillen enorm – de roze lak komt aardig overeen, de fuchsia (nummer 2) lijkt op de foto’s wat meer oranje maar heeft toch echt een roze ondertoon.
De neon nagellakken zijn samen met de speciale base- en topcoat sinds 6 maart verkrijgbaar in de HEMA-filialen en online zolang de voorraad strekt.
Jaaa, dol op Hema nagellak <3. En wat een toffe vrolijke kleuren. Love it!
Ik kom dus net terecht op jouw blog, en wauw, wat is je blog leuk! Je foto’s zijn echt prachtig en ook je schrijfstijl! Love it! X
Ik vind ze super gaaf! Wat stoer voor de zomer!
Oeh die neon roze! Die wil ik ook 🙂
Leuk zijn ze! Vooral de rode kleur is zo lekker zomers 🙂
Daar krijg je toch gelijk zin in de zomer van! Heerlijke kleurtjes 😀
Vooral de roze vind ik toch wel erg leuk. Al had ik gedacht dat ik ze niet zo leuk zou vinden aangezien ik niet zo van neon houd haha
Love Hemalakjes! Ik vind neon altijd wat goedkoop ogen, maar deze zijn eigenlijk wel super tof! 😀
Ik vind de lakjes van de Hema ook altijd zo leuk!
Vooral wanneer de zon wat doorbreekt en je wat bruiner word zijn dit prachtige kleurtjes!
Jaaa, die roze is echt té leuk!
Wat een mooie vrolijke kleurtjes zijn dat allemaal!
Wat een leuke kleuren, zelf ben ik niet zo’n fan van hele opvallende nagels maar het staat wel mooi!
Toff kleurtje!!
Oeeh, heerlijke toffe kleurtjes! 🙂
xx Alex